Genel

Hangi Burç Hangİ Konu da Kendisini Değiştirmeli?

horoskop-1329724822-127344
Hangi Burç Hangİ Konu da Kendisini Değiştirmeli?
Boğa

Güvenliğinizin sarsılmasından o kadar endişe ediyorsunuz ki hiç risk almıyorsunuz. Konfor alanınızı ve paranızı kaybetmek en büyük korkunuz. Değişime direnmek yerine işin iyi taraflarını düşünün. Her şey sandığınızdan iyi gidecek.

İkizler
Size verilecek en büyük ceza konuşmadan bir dakika geçirmek! Zihniniz aynı anda birçok düşünceyle dolu! ‘Şimdi’ye odaklanın ve ayda bir gün telefon detoksu yapın.

Yengeç
İnsanları ‘benimkiler’ ve ‘başkaları’ olarak ikiye ayırmayın. Geçmişi bağışlamanın ve duyguları bir tarafa bırakıp gerçekleri kabullenmenin tam zamanı.

Aslan
Hayattan keyif almak düzenin başkanı olmak sizin için o kadar doğal ki… Her ne pahasına olursa olsun her ortamda ilgi odağı olmalısınız! Yaptığınız her işe eğlence katın mucizelerin gerçekleştiğini göreceksiniz.

Başak
Şunu kabul edin: Aklınızdaki bütün işleri mükemmel olarak bitirmeye ömrünüz yetmez! Her aksaklığı çözmeye çalışmak sindirim sisteminize zarar verebilir. İşe ‘plan’ yapmadan yaşamakla başlayın.

Terazi
Herkesi memnun etmek en büyük amacınız. Her sabah aynaya bakıp en az iki güzel yanınızı keşfedin sonra kendinize “seni seviyorum” deyin. Unutmayın hayatınızın merkezinde siz varsınız.

Akrep
Paylaşmak sizin için hayatın amacı. Ama karşıdan aynı tutkuyu görmezseniz karalar bağlıyorsunuz. Sevdiklerinizin sadece size ait olmadıklarını anlamaya çalışın. Onlara alan bırakın.

Yay
Neşeniz ve gezgin ruhunuz kabına sığmıyor! Kısıtlanmak ve sabretmek size göre değil. Uzun soluklu bir evlilik için oturduğunuz evi sık sık değiştirin. Tutarlı bir kariyerin yolu proje bazında çalışmaktan geçiyor.

Oğlak
Başarılarla besleniyorsunuz. İtibarınızı korumak adına kontrolü elden bırakmıyor temkinli ama sistemli adımlar atarak hep bir üste doğru çıkıyorsunuz. Her sorumluluğu üzerinize almamayı öğrenin.

Kova
En büyük korkunuz sürünün içindeki koyunlardan olmak. Karşınızdakilerin fikirlerine kulak verin! Mantığınızı bir kenara bırakarak rahatlamak için nefes egzersizlerinden faydalanın.

Balık
Yaratıcı ve sevecensiniz ama biraz da detaylara odaklanın. Aşırı yemek sigara içmek televizyon seyretmek uyumak gibi bağımlılıklar size zarar verebilir

Alıntı.

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s