Yaşamsal ve Kişisel Gelişim

Bugün sizin için YENİ bir gün mü? Yoksa YİNE bir gün mü?

large (18)
(Bugün) yeni mi, yine mi?
Hayatta olduğu kadar iş yaşantınızda da olaylara bakış açınız, tutumunuz çok önemli. İster sosyal hayatınızda ister iş hayatınızda olsun pozitif düşünebiliyorsanız var olursunuz. Kötü şeyler hep benim başıma geliyor diyen bir insanın karşısına iyi bir şey çıkması zordur. Çünkü yanlış yere bakıyordur.
Olumsuzluklar arasında sıkışmışsanız pozitif olayları göremez ve yaşayamazsınız. Bu yüzden herşey sizle başlar, düşünceleriniz, tutumunuz olumlu oldukça olumlu sonuçlarla karşılaşırsınız. Vücudunuz,duruşunuz dahi olumlu düşünmeye başladığınızda kendisine güvenen emin bir duruşa sahip olur,tersi olarak ne kadar olumsuz düşüncelere kapılırsanız vücudunuz da buna uyum sağlar, daha halsiz,kambur bir duruşa sahip olursunuz. Bunlar siz hiç fark etmeden gerçekleşir, daha bir çok şey gibi.
Olumlu bir tutum edinmeniz kariyer hayatınız için birinci dereceden önemlidir. İyi bir işe mi sahip olmak istiyorsunuz, iyi bir işe sahip olacağınıza inanın!
Her şey bakış açılarında, hayata nasıl baktığınıza göre göreceğiniz şeyler değişir. Hemen bugün olumlu sonuçlar görmek için olumlu bir tutuma sahip olun.
Bugün sizin için YENİ bir gün mü? Yoksa YİNE bir gün mü?

Alıntı.

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s