Genel

Doğum Ayına Göre Ruh Hali…

tumblr_m7io4t9FAn1rvppgco1_400

Doğum Ayına Göre Ruh Hali…

OCAK:Hırslı ve ciddi kişilik.Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever.Akıllı,planlı,programlıdır.Çok çalışkan ve üretkendir.Çok eleştirir..Hassas ve derin hisleri vardır.İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir.Aşırı dikkatlidir.Bünyesi kuvvetlidir.Zor heyecanlanır.Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır.Çocukları sever.Evcil ve sadık bir eş olur.Kolayca kıskanır.Sosyal yönden zayıftır.

ŞUBAT:Somut şeylere önem verir.Değişken,sessiz,utangaç ve ağırkanlı.Kendine güveni pek yok.Dürüst.Özgürlüğüne düşkün.Bazen saldırganlaşır.Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz.İnatçıdır.Hayallerinin peşinden gider.Batıl inançlara eğilimlidir.

MART:Çekici kişilik,utangaç vetutucu.Esrarengiz.Cömert ve sempatik.Rahatına düşkün.Hassas.Hizmet etmekten zevk alır.Kolay sinirlenmez.Güvenilir.Nezakete önem verir.İyi bir gözlemcidir.İntikamcıdır.Seyehat etmeyi sever.Dikkat çekmeyi sever.Dekorasyona meraklı.Tempolu müzikleri sever.Çok değişkendir

NİSAN:Aktif ve enerji dolu.Çabuk karar verip çabuk pişman olur.Şefkatlidir.Mantığını dinler.Diplomatiktir.İnsanları teselli etmeyi sever.Dostlarının sıkıntılarıyla ilgilenir.Cesurdur.Maceraperesttir.Sevgi ve ilgisini belli eder.Hafızası güçlüdür.

MAYIS:Sert yapılı.Kolay sinirlenir.İlgi çeker.Fiziki güzelliğe önem verir.motivasyona ihtiyacı yok.Sistematik çalışır.Hayal kurmyaı sever.İleri görüşlü.Kolay sakinleştirilir..Anlayışlı.Edebiyat ve sanatla ilgili.Evde oturmaktan sıkılır.Çocukları pek sevmez.

HAZİRAN:Aynı anda birden fazla şeyi düşünür.Nazik ve tatlı dillidir.Hassastır kararsızdır.Komik ve eğlecelidir.Konuşkandır.Kolay arkadaş edinir.Kolay incinir.Gribe yatkın bünyesi vardır.Çok inatçıdır.

TEMMUZ:iyi bir surdaş.Anlaşılması güç.Aşırı gururlu.Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir.sokulgandır.Kin tutar.Sempatiktir.Yalnız olmayı sever..Kolay öğrenir.Arkadaş sıkıntısı çekmez.Zor ikna olur.Ağır işleri sever.

AĞUSTOS:Şakalaşmayı sever.Hassas ve ilgilidir,Korkusuzdur..Liderlik özellikleri vardır.Psikolojiyle ilgilenir.Kolay provoke edilir.Dikkatli tedbirlidir.Hürriyetine düşkündür.Yol göstermeyi sever.Romantiktir.

EYLÜL:Hataları yüze vurur.Detaylarla uğraşır,İyi bir konuşmacı.Sadık ve güvenilir.Sorumluluk almayı sever.Bilgi ve kültüre önem verir.Spor ve seyehati sever.İlişkilerinde seçici.Hislerini kendine saklar.

EKİM:Herkesle sohbeti sever.İlgi odağı olmak ister.Yalancılığı yapmacıklığı sevmez.Arkadaşlarına çok önem verir.Çabuk kırlıp toparlanır.Kararsızdır,duygusaldır.Kendine kolay güvenmez.Etraftan çabuk etkilenir.

KASIM:Eğlenceli kişilik.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi.Kontrolü ele almayı sever..Enerjik çevresini motive eder.iyi bir liderdir.İçten ve yardımseverdir.Adil davranır.Süprizleri sever.Hataları affetmez.İradesi güçlüdür.Derin duyguları sever.Herkesi olduğu gibi kabul eder.Sır saklamayı bilir.

ARALIK:Sadık ve cömert.Sabırsız.Birlikte vakit geçirilmesi eğlenceli.Azimli.Sosyal
yönü kuvvetli.Dostlarını kendinden fazla düşünür.Kızgınlığı uzun sürmez.Sevildiğini görmek ister.Espri anlayışı gelişmiş.

Alıntı.

Doğum Ayına Göre Ruh Hali…” için bir yorum

  1. KASIM:Eğlenceli kişilik.İnsanları kolay etkiler.Çalışkan ve sorumluluk sahibi.Kontrolü ele almayı sever..Enerjik çevresini motive eder.iyi bir liderdir.İçten ve yardımseverdir.Adil davranır.Süprizleri sever.Hataları affetmez.İradesi güçlüdür.Derin duyguları sever.Herkesi olduğu gibi kabul eder.Sır saklamayı bilir.
    Beni anlatıyor diyebilirim 🙂 Teşekkürler

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s