Yaşamsal ve Kişisel Gelişim

Negatif Kodlarımızı Sıfırlayalım…

5634098-ilustracia-n-de-tarjetas-de-felicitacia-n-de-disea-o-retro-de-la-naturaleza-con-espacio-de-copia-par
Günaydın harika bir gün geçirmenizi dilerim.Dilerim şansın ve bereket yağmurlarının altın da sırılsıklam kalırsınız bugün…

Çevrem tarafından, bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturulmuş tüm negatif ve gereksiz kodlamaları, düşünce kalıplarını iptal ediyor, yerlerine bütün olmak bilincini sevgiyle birlikte yerleştiriyorum. Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturduğum tüm gereksiz ve negatif düşünce kalıplarımı iptal ediyorum. Bunların yerini sevgiyle dolduruyorum.

Ben evrenin sonsuz bolluk ve bereketiyle doluyum, sonsuz bolluk ve bereketimi tüm Çevreme ve ihtiyacı olanlara kolaylıkla yayıyorum. İşime kolayca odaklanıyorum ve Verimli çalışıyorum. Kendimi her zaman ve her yerde özgürce ifade ediyorum.Ben daima; en doğru kişiye, en uygun anda, en doğru sözcüklerle, davranışlarla ve Sevgiyle kendimi ifade edebilmeyi seçiyorum.

Bu gün ve her gün sağlığım durmadan daha iyiye gidiyor. Bu gün kendimi sevgiyle İfade etmeyi seçiyorum. Evrenin sonsuz bolluk ve bereketi içindeyim. Ben kendimi Tam olduğum gibi seviyor ve kabul ediyorum.
Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum. Yolumun Allahın ışık ve sevgisiyle açılmasını talep ediyorum. Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Sağlıklı ve uyumluyum. Geçmişi affediyorum ve serbest bırakıyorum.
Yaradanım tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s