Sağlık Ve Güzellik

Yüzümüzdeki Sivilceler Bize Ne Anlatıyor?

acne

1-2 Sindirim Sistemi:alışkanlığınızdaki yağlı ürünleri azaltın, su alımını arttırın ve salatalık gibi serinletici gıdalara yönelin.

3: Karaciğer: Alkolü, yağlı yiyecekleri ve mandıra ürünlerini azaltın. Bu bölge aynı zamanda yiyecek alerjilerinin belirti gösterdiği ilk bölgedir. Bunlar dışında her gün 30 dakika hafif egzersizler yapın ve yeterli su aldığınızdan emin olun.

4-5 : Böbrekler: Göz çevresindeki her şey (koyu halkalar da dahil olmak üzere) dehidrasyonu (su azlığı) işaret eder. Yeteri kadar su içtiğinizden emin olun. Günlük içmeniz gereken su miktarını BURADAN hesaplayabilirsiniz.

6 :Kalp: Tansiyonunuzu ve B vitamini seviyelerinizi ölçün. Baharatlı yiyeceklerden, kırmızı etten uzak durun ve daha fazla temiz hava solumaya özen gösterin. Bunun dışında kollestrolünüzü düşük tutmaya özen gösterin.

7-8: Böbrekler Daha çok su için! Kahve ve alkol gibi su kaybına neden olan içeceklerden uzak durun.gibi su kaybına neden olan içeceklerden uzak durun.

9-10: Solunum Sistemi — Sigara içiyor musunuz?Alerjiniz var mı? Bu alanda çıkan sivilceler her ikisinin de göstergesi. Eğer bu ikisi sizin için geçerli değilse vücut ısınızın yükselmemesini sağlayın, şekeri azaltın ve daha fazla temiz hava solumaya çalışın.

11-12: Hormonlar: Bu bölgeler stres ve hormon değişiminin sinyalini veren bölgelerdir. Bazen kaçınılmaz olsa da yeterli uyku, yeterli su alarak, lifli yiyecekler tüketerek etkilerini azaltabilirsiniz.

13: Mide: Sindirime yardımcı olmak için bitki çayları tüketmeye çalışın.

14: Hastalık: Bu bölgedeki sivilceler vücudun hastalıktan sakınmak için bakterilerle savaştığını gösteriyor. Yoga yapın, uykunuzu düzenleyin, derin nefes alın ve yeteri kadar su içmeye özen gösterin.

Kaynak;Çiçek Kadın

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s