Gülşah'ın Notları

Bloğum Ve Siz Olmadan Asla! :)

large

 

Ev hanımları bilirler yada benim gibi evinin kızları,evde  köşebucak temizlikten sonra gün sonunda hani çayımızı alırda otururuz ya tv kumandasını alıp,hani biliriz evin her yeri tertemiz kafamız rahat,hıhh bende şuan tam onu yapıyorum.Evim tertemiz,biraz yoruldum ama değdi.Ayıptır söylemesi bide keyfim yerinde.Çayımı yudumluyorum.

Ama biliyorsunuz temizlik hiç bitmiyor.Hergün yine süpür,maksimum 1 aysonra aynı detaylı temizliği istiyor ev.

Ama temizlik gibi güzel bir terapi yok bence.Büyük kafa rahatlığı.Bu terapiyle nirvanaya kadar ulaşabilirsiniz biraz zorlarsanız 😀 Belki de ben başak burcu olduğum için temizlik konusunda biraz abartılı davranıyorum dicem ama yok yok şahsen o kadar aşırı bir titizlik durumum söz konusu değil çok şükür.

Şaka biryana bende haberler böyle.Siz neler yapıyorsunuz?Paylaşımlarım otomatik akıyor.Fırsat buldukça bilgisayar başında olmaya çalışıyorum ama açıkçası çokta zamanımı almasını istiyorum.Bilgisayarla çok fazla zaman geçirenleriniz varsa tavsiyem azaltmanız doğal yaşamınızı olumsuz yönde etkileyecektir çünkü.Bu hataya bende uzunca bir süre düştüm ama şimdi çok şükür kontrol altına aldım sayılır.Zaten eylül,ekim gibi sınavlarım başlayacak.Belki o zaman daha az görüşeceğiz.Şimdiden tadını çıkarayım boş zamanlarımın.Bloğum ve siz olmadan aslaaa! 😉

Çay isteyen?

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s