Genel

Yalnız olmaktan daha mı mutlu sunuz?. Bazı burçlar öyle….

large (11)

 

Yalnız olmaktan daha mı mutlu sunuz?. Bazı burçlar öyle….

Her gün ruh eşimizi nasıl bulacağımız hakkında tavsiyelerde bulunan bir çok haber gözümüze çarpmakta. Bir saniye düşünelim… Yalnız veya bir partnerle yaşamak konusununda ne kadar kendimize karşı dürüstüz.? Biz size söyleyelim. Bazı burçlar ruh eşini bulmak konusunda o kadarda hevesli değil…

Yalnızlık sevdalısı burçlar kulubünde listenin başını Başak burçları çekiyor. Özeliklede başak burcu kadınları kendi kendine yeten özellikleriyle ön plana çıkıyorlar. Eş seçme konusunda aşırı derecede mızmız olan bu burçlar armutun sapı üzümün çöpü derken ömür boyu yalnız kalabiliyor.

Listede ikinci sırayı Kova burcu alır. Yaşam paraloları mümkün olduğunca çok partnerle beraber olmaktır. Onlar için daha fazla her zaman daha iyidir. Ruh eşine bağlanmayı ve yalnız yaşamaktan ödün vermeyi aancak büyük bir özgürlük ve hareket alanına sahip olduklarında kabullenebilirler.

Oğlak burçları da bir miktar başak burçlarına benzerler.Yalnız onlar savunmacı işkoliklerdir. Açıklanamaz şekilde romantizm onları hayrete düşürmediği sürece işleri ön plandadır.

Peki ya Balık burçları? Ruh eşim Fizan’da bile olsa bulurum deyip arar arar dururlar. Ruh eşlerinin bir yerlerde var olduğu konusuna bayılırlar. Onlar için ruh eşini aramak baştan çıkarıcı bir olgudur. Fakat iş ciddiye bindiğinde asla karşılarındakinin ruh eşleri olduğundan emin olamazlar. Buldukları ikinci en iyi ile bir hayat kurma konusunda (buldukları her zaman ikinci en iyidir ) yardıma ihtiyaçları vardır.

 

Koçlar ikizler ve yay burçları hayatlarını paylaşacak iyi ruh eşlerini bulma konusunda maceracıdır. Genede çabuk sıkılma eğiliminde olduklarından hayatları boyunca bir kaç eş değiştirebilirler.

 

Yengeç boğa ve aslan burçları ise ev kuracak bir ruh eşini çok fazla arzulamazlar.

Gel gelelim madolyonun öteki yüzününe.

Terazi ve akrep burçları umutsuzca bir ruh eşi arayışı içerisindedir. Hayatlarını onsuz sürdürmeleri oldukça zordur. Teraziler ilişki burcu diye bilinir. Bu sadece kalplerini dinledikleri ve onun götürdüğü yere gittikleri için değil. Ruh eşsiz kendilerini yarım hissetikleri içindir. Öteki taraftan akrepler duygusal olarak yoğun burçlardır. Hayatlarını paylaşacak ve saadet içinde yaşayacakları tutkulu bir eş arayışındadırlar.

 

Astroloji

Reklamlar

Yalnız olmaktan daha mı mutlu sunuz?. Bazı burçlar öyle….” için bir yorum

  1. Çok doğru. Teraziyim ve yükselenim akrep. Ve malesef kendimi hep eksik ve yalnız hissediyorum:/ Birşeyleri tek başına yapmanın heyecanı , zevki, anlamı olmuyor. Bütün güzellikleri onunla yaşamak♥ onun gülüşünü görmek♥ o mutlu oldukça bende mutlu olmak istiyorum♥

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s