Yaşamsal ve Kişisel Gelişim

Farkındalığın İlk Belirtileri

large (25)

 

1)Bedensel agri ve sizilar.

Özellikle sirt, bel ve boyun belgesinde.
Bu agrilara yogun bir DNA degisimi neden oluyor.Bu agrilar gecicidir.

2) Nedensiz derin bir üzüntü
Gecmisini geride birakiyorsun sadece gecmisini degil bütün yeniden dogusun yol actigi karmalari. Tipki eski evden yeni bir eve tasinirken geride biraktiklarin icin üzüldügün gibi gecmis yasamlarla da vedalasmak üzüntüye yol aciyor. Bu üzüntü gecicidir

3) Nedensiz göz yaslarina bogulmak
Bu da tipki iki numarada belirtildigi gibi ortaya cikiyor. Aglamak iyi gelir ve sagliga da yararlidir. Ayrica eski enerjiler bu yolla disari atiliyor. Bu da gecici bir durumdur.

4) Mesleki hayatta ani bir degisim
Bu cok yaygin bir durum. Sen degistigin zaman cevren de degisiyor.
Nasil kendine uygun bir is bulacaksin diye dert etme. Cünkü bu da gecici bir durum. Su anda gecis dönemini deneyimliyorsun. Hayal ettigin isi bulana kadar farkli farkli is kollarinda kendini calisiyor bulursan sasirma.

5) Aile ve akrabalardan uzaklasma
Karmalarin dolayisiyla ailenle aranda bag vardi. Ancak bu karmalar cözülürken aile ve akraba iliskilerinin de cözülmesi cok normal. Kendini aile ve arkadaslarindan uzaklasiyor giibi hissedebilirsin. Bu da gecici. Korkma. Yakin bir zamanda sözkonusu kisilerle farkli bir duzeyde yeni baglar kurabilirsin. Ancak bu kez sözkonusu iliskilerin eski karmalardan arinmis ve yeni enerjiye demirlemis olacak.

6) Uyku düzeninde bozulma
Tahminen geceleri 02.00 ile 04.00 arasinda uyaniyorsun. kafanda binbir konu seni mesgul ediyor. Bazan da sadece nefes almak icin uyaniyorsun. Endise etme. Eger tekrar uyuyamiyorsan kalk ve hosuna giden seylerle mesgul ol. Bu durum da gecici

7) Kabus görme
Savaslar, katliamin yani sira korkunc varliklar tarafindan takip edildigini rüyalarinda görüyorsan korkma. Cünkü kelimenin tam anlamiyla eski enerjiyi üzerinden atiyorsun. Savas, katliam, takip edilme ve korkunc yaratiklar tam da bunun sembolüdür. Korkma bu durum da gecici.

8) Yönsüzlük duygusu
Bazan kendini yeterince bu dünyaya ait degilmissin gibi hissedebilirsin. Ya da kelimenin gercek anlamiyla yeterince ayaklarinin yere basmadigi, iki alem arasinda kistirilip kaldigin hissine kapilabilirsin. Bu gercekten de mekan anlaminda öyledir. Bu da gecici bir durumdur.
Bilincin yeni enerjideki gecisi deneyimlerken bedenin dünyada asili kalir. Yeterince odaklanmak icin ormanda yürüyüsler ya da dogada zaman gecirilmesi önerilir.

9) Kendi kendine sohbetler
Son zamanlara kendini kendinle sohbet ederken yakaladigin anlarin cogaldigini farkedersin. Hatta birden bire son yarim saattir kendinle sohbet ettigini hatirlarsin. “Ic”inde yeni bir iletisim düzeyiyle karsi karsiyasin. Bu kendinle sohbetler aysbergin görünen tarafidir. Bu sohbetler gittikce derinlecek ve akici hale gelecek.
Birden farkindaliklarin arttigini göreceksin. Olaylar arasindaki baglantilari aniden kesfedeceksin. Merak etme cildirmiyorsun, sen yeni enerjideki yolundasin.

10) Yalnizlik hissi
Hatta insanlarla birlikteyken bile Kendini yalniz ve insanlardan “ayri” birakilmis hissediyor olabilirsin.
Ancak kalabaliklara girmeyi de istemiyor olabilirsin. kutsal ve yalniz bir yoldasin. Yalnizliktan ne kadar bunalsan da insanlarla birarada olmak da icinden gelmiyor olabilir.
Ayrica yalnizlik duygusu enkarnasyonlarin boyunca yaninda bulunan ruhsal rehberinin daha fazla esneyerek gelismen icin sana yer acmak istemesi ve senden ayrilmasindan da kaynaklanir. Bu da gecici.
Icindeki bosluk, sevgi ve isikla yeniden dolacak.

11) Cosku ve tutkunun yitirilmesi
Herseye karsi kayitsiz oldugun bir dönemde bulunuyor olabilirsin.
Endiselenme hersey yolunda. “Hicbirsey yapmak istememe”nin tadini cikar. Cünkü bu da gecici. Bu tipki bilgisayarin yeniden yüklenmesine benzer. Bilgisayari yeniden daha karmasik bir programla yüklemek için önce kapamak ardindan acmak gerekir.

12) Özlem duygusu
Bu belki de seni zorlayan en güclü meydan okumalardan biridir.
Icinde ta derinlerde bu gezegeni terketmeyi ve yuvaya dönmeyi isteyen bir duyguyu zaptetmek bazan güclesir. Bunun intihar egilimi ile ya da öfke ve kizginlikla da bir alakasi yok. Bu sadece sessizce yuvaya dönmek isteyen bir tarafindir. Sen karmik devrini tamamladin. Bu hayat icin imzaladigin sözlesmenin isi bitti. Ek bir hayat icin hazirsin. Bu gecis döneminde diger tarafin nasil bir his verdigini hatirliyorsun. Burada, dünya üzerinde yeni bir göreve hazir misin? yeni enerjiye kök salmak icin karsilasacagin meydan okumalara hazir misin?

Evet! Tabii ki hazirsin. Istersen hemen simdi yuvaya gidebilirsin degil mi?
Ancak bu kadar enkarnasyondan gectikten sonra bu kadar yol katettikten sonra, sonunu görmeden filmi yarida birakmanin dogru olmayacagini sen de biliyorsun. Ayrica Ruh’un sana burada ihtiyaci var. Digerleinin de bu gecis döneminden yeni enerjiye atlamasi icin sana ihtiyaclari var.
Digerlerinin de eski enerjiden yeni enerjiye atlamayi göze almis bir “insan”a ihtiyaci var.
Üzerinde simdi bulundugun yol sana İlahi insan olma yolunda gereken bütün tecrübeleri ve hediyeleri sunuyor.
Bu yolculukta bazan karanliga gömülsen ve yalniz oldugunu hissetsen de.

alıntı

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s