Her Telden

BURÇLARIN AYDINLIK ve KARANLIK Yanları!

funny-mona-lisa-pics-8-570x499

BURÇLARIN AYDINLIK ve KARANLIK Yanları!

Hiç kimse ”Sütten Çıkmış Ak Kaşık” değildir! Her burcun da kendine göre ışığı alıp yansıtmayı daha iyi becerdiği ve karanlığa gömüldüğü alanlar vardır…

KOÇ: Aydınlık yanları, cesur ve açık sözlü olmalarıdır. Koç’un aklına gelen ya elinden ya dilinden çıkar 🙂 İyi de olur… Karanlık yanları ise yıkıcı olmalarıdır! Kodu mu oturtmak lafı Koç’a az kalır! Ayarsızlıkları yüzünden kaideyi de yıkarlar :)))

BOĞA: Aydınlık yanları, bir kez dost olduktan sonra sadık kalmaları ve keyifli olan her şeyi paylaşmaya uygun doğalarıdır… Karanlık yanları ise kindarlıkları! Kara saplı bıçak misali, onlara acı vermiş bir olayın anısını taşır ve bunun davasını mantıksızca sürdürebilirler!

İKİZLER: Aydınlık yanları, pratik ve akıcı olmalıdır. Hiiç bir şeyi fazla uzatmaya gerek görmez, söyler kurtulur, yapar bitirirler… Karanlık yanları ise takıntılı olmalarıdır! Söylememeleri gerekeni de söyler, yapmamaları gerekeni de yaparlar :)))

YENGEÇ: Aydınlık yanları, duyarlı olmalarıdır. Her tür canlının duygu durumuna ve ihtiyacına son derece duyarlı ve ellerinden gelen bir şey varsa yapmaya açıktırlar. Karanlık yanları ise kendileriyle ilgili duyarlılıklarını ABARTMALARIDIR! Oyyy bitmez bitmez :)))

ASLAN: Aydınlık yanları, cömert ve yüce gönüllü olmalarıdır. Kendilerinde olanı kimseden sakınmaz, mutluluğu çoğaltmayı, yüzleri güldürmeyi severler. Karanlık yanları ise, yüksek egolarıdır. Her şeyin merkezine kendilerini koyar ve bir çocuk gibi saçmalar üstelik abarttıklarını kabul de etmezler :)))

BAŞAK: Aydınlık yanları, merhametli ve hizmet etmeye gönüllü olmalarıdır. Soğuk göründüklerine bakmayın! Yardım istenmesine dayanamazlar… Karanlık yanları ise kontrol manyaklıklarıdır :))) Hayatınızı kendi doğrularıyla işgal ederler ve onlara sormadan aldığınız nefesi bile eleştirebilirler :)))

TERAZİ: Aydınlık yanları, her durumu olumluya çevirme yetenekleridir. Tatlı dilleriyle, tilkinin elinden tavuğu, kasabın elinden bıçağı alabilirler :))) Karanlık yanları ise, belkemiksiz olmalarıdır! ”LAN HANİ ŞÖYLEYDİ NOOLDU?” dersin… Onun bin tane üfürükten açıklaması vardır :)))

AKREP: Aydınlık yanları, eşsiz çözümleme yetenekleridir! Onların ısrarcı zihinlerinden hiç bir gizem kurtulmaz :))) Ve bilgilerini yararlı hale çevirmeyi de severler. Bu yüzden dostlukları çok değerlidir. Karanlık yanları ise, takıntılı ve GÜÇ MANYAĞI olmalarıdır! Kontrol edemedikleri şeyi BİTİRİRLER 🙂

YAY: Aydınlık yanları, umutlu ve yaratıcı olmalarıdır! Her durum için yeni bir bakış açısı üretmeye, her darlıkta bir varlık bulmaya açıktırlar 🙂 Karanlık yanları ise, bozulması gerekmeyeni de değiştirmeye kalkmalarıdır :))) Sebep…? E sıkılmışlardır :))))

OĞLAK: Aydınlık yanları, büyük resmi görme ve en karmaşık durumu bile içinde yaşanacak bir sisteme dönüştürebilme becerileridir. Sıkılmaz, yorulmaz, herkes için yaşanacak bir habitat oluştururlar 🙂 Karanlık yanları ise KATI olmaları… Kararlarını değiştirmeleri çoook zordur!

KOVA: Aydınlık yanları, ileriyi görme yetenekleri ve herkesin yararına olacak çözümler üretme gayretleridir! İçtenlikle Hümanisttirler 🙂 Karanlık yanları ise, genel olarak insanlık fikrini sevmelerine karşın, insanlarla kaynaşmakta güçlük çekmeleridir. Onların bünyeleri kendileri dışında hiç bir şeyi tam olarak sindiremez 🙂

BALIK: Aydınlık yanları, yoktan var edebilecek bir hayal gücüne sahip olmalarıdır! Evrensel zihinle kolayca bütünleşir ve denizden inci çıkartır gibi bir anda dahiyane fikirler üretebilirler :))) Karanlık yanları ise, daldıkları her denizin içinde kaybolmalarıdır. İFRAT boyutuna varmaya her alanda yatkındırlar…

Reklamlar

Yorumunu bizimle paylaş çünkü düşüncen bizim için önemli :)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s